| Bezel | 18K rose goud |
|---|---|
| Box | Ja |
| Caliber | |
| Clasp | Kroonsluiting |
| Date function | Yes |
| Dial layout | Chromalight lay-out |
| Diameter | 40mm |
| Documentatie | Ja |
| Gender | Man |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | 18K Rose Goud |
| Quick set | Ja |
| Reference | |
| Type of bracelet | Jubilee |
| Case material | 18k rose goud |
| Scratch resistant | Ja |
| Case thickness | 13.8mm |
| Brand | Rolex |
| Condition | Nieuw |
| Dial | Zilveren Honingraat |
| Model | |
| Serial / Year | 2026 |
NEW Rolex Land-Dweller Silver Honeycom 127335 2026 (Volledige Set)
€59.950,00
Uitverkocht
HERINNER MIJBent u op zoek naar dit horloge? We houden u graag op de hoogte zodra we een soortgelijk horloge op voorraad hebben. Klik op de "HERINNER MIJ" button om u aan te melden.
De Rolex Land-Dweller 127335 combineert geavanceerde technologie met een tijdloze stijl. Dit horloge heeft een 40 mm 18-karaats roségouden kast en wordt aangedreven door het zelfopwindende Rolex Caliber 7135-uurwerk, dat een gangreserve van 66 uur biedt.
Lees meer...De opvallende zilveren honingraatwijzerplaat met Chromalight-display zorgt voor goede afleesbaarheid, terwijl de Cyclops-lens de datum vergroot voor extra duidelijkheid. Het horloge is voorzien van een 18-karaats roségouden jubileumarmband voor comfort en duurzaamheid. De Rolex Land-Dweller 127335 is een ideaal luxe uurwerk voor elke gelegenheid en combineert stijl en functionaliteit, waarmee het het beroemde vakmanschap van Rolex belichaamt.
Elk horloge dat Langedyk Vintage Watches verkoopt, wordt geleverd met een LVW horlogedoos, echtheidscertificaat en gratis wereldwijde (verzekerde) verzending. Daarnaast wordt elk tweedehands horloge aangeboden met onze 12 maanden garantie vanaf de datum van aankoop.
Als je vragen hebt of meer informatie wilt over dit horloge, kun je contact met ons opnemen via telefoon of e-mail. We zullen zo snel mogelijk op uw verzoek reageren.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | |
| Referentie | |
| Jaar | 2026 |
| Gender | Man |
| Documentatie | Ja |
| Box | Ja |
| Conditie | Nieuw |
Kast
| Materiaal | 18k rose goud |
|---|---|
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 13.8mm |
| Bezel | 18K rose goud |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | Zilveren Honingraat |
| Lay-out | Chromalight lay-out |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Jubilee |
|---|---|
| Materiaal | 18K Rose Goud |
| Sluiting | Kroonsluiting |
Uurwerk
| Kaliber | |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.


























