| Case thickness | 13mm |
|---|---|
| Bezel | |
| Box | Ja |
| Brand | Rolex |
| Caliber | |
| Case material | 18k witgoud |
| Clasp | Oyster sluiting |
| Condition | Nieuw |
| Date function | Nee |
| Diameter | 40mm |
| Documentatie | Ja |
| Gender | Man |
| Glass | Saffier kristal |
| Dial layout | Chromalight lay-out |
| Model | Daytona |
| Quick set | Nee |
| Reference | |
| Serial / Year | 2026 |
| Type of bracelet | Rubberen band |
| Scratch resistant | Ja |
| Material Bracelet | Rubber |
NEW Rolex Daytona Ghost 126539TBR 2026 (Volledige set)
€145.950,00
Op voorraad
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Daytona horloges.
Lees meer... 539TBR heeft een 40 mm 18 karaat witgouden kast, een Oysterflex-band, een met diamanten bezette lunette en een wijzerplaat met diamanten details, beschermd door saffierglas. De Rolex Daytona 126539TBR wordt aangedreven door het in-house Caliber 4131 uurwerk, dat is voorzien van een chronograaffunctie waarmee u uw activiteiten nauwkeurig en eenvoudig kunt timen.Elk horloge dat wordt verkocht door Langedyk Vintage Watches wordt geleverd met een LVW watch box, echtheidsrapport en gratis wereldwijde verzekerde verzending. Daarnaast wordt elk pre-owned horloge aangeboden met 12 maanden garantie vanaf de aankoopdatum.
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over dit horloge ontvangen, neem dan gerust contact met ons op via telefoon of e-mail. Wij zullen uw aanvraag zo spoedig mogelijk beantwoorden.
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Daytona horloges.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Daytona |
| Referentie | |
| Jaar | 2026 |
| Gender | Man |
| Documentatie | Ja |
| Box | Ja |
| Conditie | Nieuw |
Kast
| Materiaal | 18k witgoud |
|---|---|
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 13mm |
| Bezel | |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | |
| Lay-out | Chromalight lay-out |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Rubberen band |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Sluiting | Oyster sluiting |
Uurwerk
| Kaliber | |
|---|---|
| Quickset functie | Nee |
| Datumfunctie | Nee |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.


























