| Bezel | Fluted Rose Goud |
|---|---|
| Box | Ja |
| Caliber | Automatic movement Cal. 3155 |
| Case material | 18k rose goud, Roestvrij staal |
| Case thickness | 12mm |
| Clasp | Kroonsluiting |
| Date function | Yes |
| Dial layout | Luminova index |
| Diameter | 36mm |
| Documentatie | Ja |
| Gender | Unisex |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | 18K Rose Goud, Roestvrij staal |
| Quick set | Ja |
| Reference | |
| Scratch resistant | Ja |
| Type of bracelet | Jubilee |
| Condition | Nieuw in stickers |
| Brand | Rolex |
| Dial | Witte wijzerplaat |
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Serial / Year | 2006 |
NEW Rolex Oyster Perpetual Datejust White 116261 2006 (NOS / Volledige Set)
€11.950,00
Op voorraad
Rolex Oyster Perpetual Datejust referentie 116261 uit 2006. De Datejust 116261 bevat een roestvrijstalen en rose gouden kast (36mm), een roestvrijstalen en rosegouden Jubileeband met kroonsluiting en een fluted bezel van 18k rosegoud. Deze Datejust 116234 bevat een automatisch uurwerk kaliber 3155 met een quickset datumfunctie, een krasbestendig saffierglas en witte wijzerplaat. Dit horloge wordt met de originele doos en Rolex card geleverd.
Lees meer...Elk horloge uit onze collectie wordt geleverd met een LVW-horloge box, een certificaat van echtheid en 12 maanden garantie. Daarnaast worden al onze horloges kosteloos en verzekerd opgestuurd binnen Europa.
Heeft u vragen of ontvangt u graag extra informatie over dit horloge? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail. Wij proberen uw aanvraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden binnen 24-uur.
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Datejust horloges.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Referentie | |
| Jaar | 2006 |
| Gender | Unisex |
| Documentatie | Ja |
| Box | Ja |
| Conditie | Nieuw in stickers |
Kast
| Materiaal | 18k rose goud, Roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter | 36mm |
| Dikte | 12mm |
| Bezel | Fluted Rose Goud |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | Witte wijzerplaat |
| Lay-out | Luminova index |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Jubilee |
|---|---|
| Materiaal | 18K Rose Goud, Roestvrij staal |
| Sluiting | Kroonsluiting |
Uurwerk
| Kaliber | Automatic movement Cal. 3155 |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.























