| Case thickness | 11mm |
|---|---|
| Bezel | Engine turned bezel |
| Box | Nee |
| Brand | Rolex |
| Caliber | Automatic movement Cal. 1570 |
| Case material | Roestvrij staal |
| Clasp | Vouwsluiting |
| Condition | Uitstekend |
| Date function | Yes |
| Dial | |
| Diameter | 36mm |
| Documentatie | Papieren & Boekjes |
| Gender | Unisex |
| Glass | Plexiglas |
| Dial layout | |
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Quick set | Ja |
| Reference | 1603 |
| Serial / Year | 1975 |
| Type of bracelet | Jubilee |
| Scratch resistant | Nee |
| Material Bracelet | Roestvrij staal |
Rolex Oyster Perpetual Datejust Sigma 1603 1975
€4.950,00
Op voorraad
Rolex Oyster Perpetual Datejust referentie 1603 uit 1975. De Datejust 1603 bevat een 36mm roestvrij stalen kast, een roestvrij stalen jubilee band met vouwsluiting en een roestvrij stalen engine turned bezel. De Datejust 1603 bevat een automatisch uurwerk kaliber 1570 met een plexiglas en een Sigma wijzerplaat met tritium wijzers. Het horloge wordt zonder de Rolex papieren, de originele doos en handleiding boekjes geleverd.
Lees meer...Elk horloge uit onze collectie wordt geleverd met een certificaat van echtheid en 3 maanden garantie. Daarnaast worden al onze horloges kosteloos en verzekerd opgestuurd binnen Europa.
Heeft u vragen of ontvangt u graag extra informatie over dit horloge? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail. Wij proberen uw aanvraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden binnen 24-uur.
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Datejust horloges.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Referentie | 1603 |
| Jaar | 1975 |
| Gender | Unisex |
| Documentatie | Papieren & Boekjes |
| Box | Nee |
| Conditie | Uitstekend |
Kast
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter | 36mm |
| Dikte | 11mm |
| Bezel | Engine turned bezel |
| Type glas | Plexiglas |
| Wijzerplaat | |
| Lay-out | |
| Krasbestendig | Nee |
Band
| Type band | Jubilee |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Sluiting | Vouwsluiting |
Uurwerk
| Kaliber | Automatic movement Cal. 1570 |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.
























