| Bezel | Fluted 18K witgouden bezel |
|---|---|
| Box | Ja |
| Brand | Rolex |
| Caliber | Automatic movement Cal. 3255 |
| Case material | 18k witgoud |
| Case thickness | 12mm |
| Clasp | Verborgen kroonsluiting |
| Condition | Uitstekend |
| Date function | Yes |
| Dial | Olijfgroen |
| Dial layout | Chromalight index markeringen |
| Diameter | 40mm |
| Documentatie | Rolex card & boekjes |
| Gender | Man |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | 18K Witgoud |
| Model | Day-Date |
| Quick set | Ja |
| Reference | 228239 |
| Scratch resistant | Ja |
| Serial / Year | 2022 |
| Type of bracelet | President |
Rolex Day-Date 40 Olive 228239 2022 (Volledige Set)
€39.950,00
Uitverkocht
HERINNER MIJBent u op zoek naar dit horloge? We houden u graag op de hoogte zodra we een soortgelijk horloge op voorraad hebben. Klik op de "HERINNER MIJ" button om u aan te melden.
Rolex Day-Date referentie 228239 uit 2022. De Day-Date 228239 bevat een 40mm 18k witgouden kast, een 18k witgouden president band met kroonsluiting en een fluted 18k witgouden bezel. De Day-Date 228239 bevat een automatisch uurwerk kaliber 3255 met een dubbele quickset functie voor dag- en datum, een kras bestendig saffierglas en olijfkleurige wijzerplaat. Het horloge wordt met de originele doos, Rolex card en handleiding boekjes en nog 3 jaar Rolex garantie geleverd.
Lees meer...Heeft u vragen of ontvangt u graag extra informatie over dit horloge? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail. Wij proberen uw aanvraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden binnen 24-uur.
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Day-Date horloges.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Day-Date |
| Referentie | 228239 |
| Jaar | 2022 |
| Gender | Man |
| Documentatie | Rolex card & boekjes |
| Box | Ja |
| Conditie | Uitstekend |
Kast
| Materiaal | 18k witgoud |
|---|---|
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 12mm |
| Bezel | Fluted 18K witgouden bezel |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | Olijfgroen |
| Lay-out | Chromalight index markeringen |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | President |
|---|---|
| Materiaal | 18K Witgoud |
| Sluiting | Verborgen kroonsluiting |
Uurwerk
| Kaliber | Automatic movement Cal. 3255 |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.


























