| Bezel | Fluted 18k rose goud |
|---|---|
| Box | Ja |
| Brand | Rolex |
| Caliber | |
| Clasp | Glide lock |
| Condition | Nieuw |
| Date function | Yes |
| Dial | Chocolade |
| Dial layout | Romeinse markeringen |
| Diameter | 42mm |
| Documentatie | Ja |
| Gender | Man |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | 18K Rose Goud |
| Model | Sky-Dweller |
| Quick set | Ja |
| Reference | |
| Serial / Year | 2026 |
| Type of bracelet | Oyster |
| Case material | 18k rose goud |
| Scratch resistant | Ja |
| Case thickness | 13.8mm |
NEW Rolex Sky-Dweller Chocolate Roman 336935 2026 (Full Set)
€59.950,00
Op voorraad
De Rolex Sky-Dweller 336935 combineert geavanceerde technologie met tijdloze stijl. Dit horloge heeft een 42 mm rosegouden kast en wordt aangedreven door het zelfopwindende Rolex Caliber 9002 uurwerk met een gangreserve van 72 uur. De unieke jaarkalender en dubbele tijdzonefunctie maken het perfect voor frequente reizigers.
Lees meer...De opvallende chocolade wijzerplaat met romeinse uurmarkeringen zorgt voor leesbaarheid, terwijl de Cyclops-lens de datum vergroot voor duidelijkheid. Het horloge is waterbestendig tot 100 meter en heeft een rosegouden Oyster-band voor comfort en duurzaamheid.
De Rolex Sky-Dweller 336935 is een ideaal luxe uurwerk voor elke gelegenheid en combineert stijl en functionaliteit met het beroemde vakmanschap van Rolex.
Elk horloge dat Langedyk Vintage Watches verkoopt, wordt geleverd met een LVW horlogedoos, echtheidscertificaat en gratis wereldwijde (verzekerde) verzending. Daarnaast wordt elk tweedehands horloge aangeboden met onze 12 maanden garantie vanaf de datum van aankoop.
Als je vragen hebt of meer informatie wilt over dit horloge, kun je contact met ons opnemen via telefoon of e-mail. We zullen zo snel mogelijk op uw verzoek reageren.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Sky-Dweller |
| Referentie | |
| Jaar | 2026 |
| Gender | Man |
| Documentatie | Ja |
| Box | Ja |
| Conditie | Nieuw |
Kast
| Materiaal | 18k rose goud |
|---|---|
| Diameter | 42mm |
| Dikte | 13.8mm |
| Bezel | Fluted 18k rose goud |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | Chocolade |
| Lay-out | Romeinse markeringen |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Oyster |
|---|---|
| Materiaal | 18K Rose Goud |
| Sluiting | Glide lock |
Uurwerk
| Kaliber | |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Gistermiddag hartelijk ontvangen (na afspraak te hebben gemaakt) bij Langedyk Vintage Watches. Alle tijd is er voor ons genomen. Gezellig en leuk gesprek, alle vragen werden beantwoord en er lagen een paar, vooraf aangegeven, horloges voor ons klaar. Helaas nog niks gekocht, maar dat komt zeker goed, nu de keuze na alle informatie die we kregen, is gemaakt. Ik hoop tot snel!
Geplaatst op
Snel en betrouwbaar. Nemen echt de tijd voor je. Tot de volgende aankoop!
Geplaatst op
Helpful, correct, and highly knowledgeable team. Communication was fast and clear throughout. Highly recommended.
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.


























