| Box | Ja |
|---|---|
| Brand | Rolex |
| Caliber | Automatic movement Cal. 3135 |
| Case material | Roestvrij staal |
| Case thickness | 13mm |
| Clasp | Oyster sluiting |
| Condition | Uitstekend |
| Date function | Yes |
| Dial | Grijze wijzerplaat |
| Dial layout | Romeinse markeringen |
| Diameter | 41mm |
| Documentatie | Rolex card & boekjes |
| Gender | Man |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | Roestvrij staal |
| Model | Datejust |
| Quick set | Ja |
| Reference | 116334 |
| Scratch resistant | Ja |
| Serial / Year | 2014 |
| Type of bracelet | Oyster |
Rolex Datejust 41 Grey Roman 116334 2014 (Volledige Set)
€9.500,00
Uitverkocht
HERINNER MIJBent u op zoek naar dit horloge? We houden u graag op de hoogte zodra we een soortgelijk horloge op voorraad hebben. Klik op de "HERINNER MIJ" button om u aan te melden.
Rolex Oyster Perpetual Datejust referentie 116334 uit 2014 inclusief complete set. De Datejust 116334 heeft een 41mm roestvrijstalen kast, een roestvrijstalen Oyster horlogeband met Oyster sluiting en een 18k witgouden lunette. Deze Datejust 116334 heeft een automatisch uurwerk kaliber 3135 met een quickset datumfunctie, een krasbestendig saffierglas en een grijskleurige wijzerplaat met zwarte romeinse cijfers.
Lees meer...Elk tweedehands horloge dat we verkopen, wordt geleverd met 12 maanden garantie vanaf de aankoopdatum. Elk horloge dat Langedyk Vintage Watches verkoopt, wordt geleverd met een LVW horlogedoos, echtheidscertificaat en gratis wereldwijde (verzekerde) verzending.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Datejust |
| Referentie | 116334 |
| Jaar | 2014 |
| Gender | Man |
| Documentatie | Rolex card & boekjes |
| Box | Ja |
| Conditie | Uitstekend |
Kast
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter | 41mm |
| Dikte | 13mm |
| Bezel | |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | Grijze wijzerplaat |
| Lay-out | Romeinse markeringen |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Oyster |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Sluiting | Oyster sluiting |
Uurwerk
| Kaliber | Automatic movement Cal. 3135 |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.
























