| Bezel | |
|---|---|
| Box | Ja |
| Brand | Rolex |
| Caliber | Automatic movement Cal. 3235 |
| Case thickness | 12mm |
| Clasp | Oyster sluiting |
| Condition | Uitstekend |
| Date function | Yes |
| Dial | |
| Dial layout | Romeinse markeringen |
| Diameter | 36mm |
| Documentatie | Ja |
| Gender | Unisex |
| Glass | Saffier kristal |
| Material Bracelet | 18K Rose Goud, Roestvrij staal |
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Quick set | Ja |
| Reference | 126231 |
| Serial / Year | 2022 |
| Scratch resistant | Ja |
| Type of bracelet | Jubilee |
| Case material | 18k rose goud, Roestvrij staal |
Rolex Datejust 36 Roman 126281RBR 2022 (Volledige Set)
€17.950,00
Uitverkocht
HERINNER MIJBent u op zoek naar dit horloge? We houden u graag op de hoogte zodra we een soortgelijk horloge op voorraad hebben. Klik op de "HERINNER MIJ" button om u aan te melden.
Rolex Oyster Perpetual Datejust referentie 126281RBR uit 2022 inclusief volledige set. De Datejust 126231 heeft een 36 mm roestvrijstalen kast, een roségouden/roestvrijstalen Jubilee-armband met Oysterclasp en een roségouden geribbelde lunette.
Lees meer...Deze Datejust 126231 heeft een automatisch uurwerk kaliber 3235 met quickset-datumfunctie, krasbestendig saffierglas en een chocoladekleurige wijzerplaat met chromalight-index.
Elk tweedehands horloge dat wij verkopen, wordt geleverd met 12 maanden garantie vanaf de aankoopdatum. Elk horloge dat door Langedyk Vintage Watches wordt verkocht, wordt geleverd met een LVW-horlogedoos, echtheidscertificaat en gratis wereldwijde (verzekerde) verzending.Als u vragen heeft of meer informatie wilt over dit horloge, neem dan gerust contact met ons op via telefoon of e-mail. Wij zullen zo snel mogelijk op uw verzoek reageren.Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Datejust-horloges.
Lees minder...Basis informatie
| Merk | Rolex |
|---|---|
| Model | Oyster Perpetual Datejust |
| Referentie | 126231 |
| Jaar | 2022 |
| Gender | Unisex |
| Documentatie | Ja |
| Box | Ja |
| Conditie | Uitstekend |
Kast
| Materiaal | 18k rose goud, Roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter | 36mm |
| Dikte | 12mm |
| Bezel | |
| Type glas | Saffier kristal |
| Wijzerplaat | |
| Lay-out | Romeinse markeringen |
| Krasbestendig | Ja |
Band
| Type band | Jubilee |
|---|---|
| Materiaal | 18K Rose Goud, Roestvrij staal |
| Sluiting | Oyster sluiting |
Uurwerk
| Kaliber | Automatic movement Cal. 3235 |
|---|---|
| Quickset functie | Ja |
| Datumfunctie | Yes |
Wat klanten zeggen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Geplaatst op
Chrono24
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Geplaatst op
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Geplaatst op
12 MAANDEN GARANTIE
Voor elk pre-owned horloge wat wij verkopen, geldt een termijn van 12 maanden garantie vanaf het moment van aankopen.
GRATIS WERELDWIJDE VERZENDING
Wij bieden gratis verzekerde verzending aan voor al onze klanten. Horloges worden altijd binnen 24 uur geleverd.

























