| Bezel | 18k Weißgold |
|---|---|
| Box | Ja |
| Caliber | 324 |
| Brand | Leder |
| Case material | 18k Weißgold |
| Clasp | Butterfly Clasp |
| Condition | Neu |
| Date function | Ja |
| Dial | Blaues Zifferblatt |
| Diameter | 40mm |
| Documentation | Yes |
| Gender | Männer |
| Glass | Saphirglas |
| Material Bracelet | Krokodilleder |
| Model | Jahreskalender |
| Quick set | Ja |
| Reference | 5205G-013 |
| Serial / Year | 2024 |
| Type of bracelet | Lederband |
| Case thickness | 11.36mm |
| Scratch resistant | Ja |
| Dial layout | Mondphase |
NEW Patek Philippe 5205G-013 Annual Calander Blue 2024 (Full Set)
€49.950,00
Nicht vorrätig
ERINNERE MICHSuchen Sie diese Uhr? Wir benachrichtigen Sie gerne, sobald wir eine ähnliche Uhr wieder auf Lager haben. Klicken Sie auf die Schaltfläche "ERINNERE MICH", um sich anzumelden.
Allgemeine Informationen
| Marke: | Leder |
|---|---|
| Modell: | Jahreskalender |
| Referenz: | 5205G-013 |
| Jahr: | 2024 |
| Gender: | Männer |
| Dokumentation: | Yes |
| Box: | Ja |
| Zustand: | Neu |
Gehäuse
| Material: | 18k Weißgold |
|---|---|
| Durchmesser: | 40mm |
| Stärke: | 11.36mm |
| Lünette: | 18k Weißgold |
| Glas-Typ: | Saphirglas |
| Zifferblatt: | Blaues Zifferblatt |
| Zifferblatt Design: | Mondphase |
| Kratzfest: | Ja |
Armbänder
| Armband-Typ: | Lederband |
|---|---|
| Material: | Krokodilleder |
| Verschluss: | Butterfly Clasp |
Bewegung
| Kaliber: | 324 |
|---|---|
| Quickset-Funktion: | Ja |
| Datum-Funktion: | Ja |
Was die Kunden sagen
Zeer hartelijk ontvangen. Mick nam alle tijd voor ons en kon goed en passend advies geven. Wij hebben hier een hele goede ervaring gehad waarin er goed werd geluisterd naar onze wensen. Daarnaast was het natuurlijk gewoon hartstikke gezellig ;)
Verfasst am
Ik verkocht een Rolex horloge aan Langedyk. De afhandeling was uitermate correct. Er kwam een DHL leverancier het horloge ophalen en de volgende dag stond het afgesproken bedrag reeds op mijn rekening. Dit is een aanrader!
Verfasst am
goed en fijn geholpen, blij met mijn mooie horloge!
Verfasst am



























