| Case thickness | 11.2mm |
|---|---|
| Bezel | 18k Gelbgold Lünette |
| Box | Ja |
| Brand | Rolex |
| Caliber | Automatic movement Cal. 3235 |
| Case material | Rostfreier Stahl |
| Clasp | Verdeckte Kronenspange |
| Condition | Als neu |
| Date function | Ja |
| Dial | Graues Zifferblatt |
| Diameter | 31mm |
| Documentation | Papiere und Broschüren |
| Glass | Saphirglas |
| Dial layout | Diamant-Index |
| Model | Lady-Datejust |
| Quick set | Ja |
| Reference | 278273 |
| Type of bracelet | Jubilee bracelet |
| Scratch resistant | Ja |
| Material Bracelet | Gold/Edelstahl |
| Serial / Year | 2024 |
NEW Rolex Lady-Datejust Silver Diamond 278273 2025 (Volledige Set) (Copy)
€15.750,00
Nicht vorrätig
ERINNERE MICHSuchen Sie diese Uhr? Wir benachrichtigen Sie gerne, sobald wir eine ähnliche Uhr wieder auf Lager haben. Klicken Sie auf die Schaltfläche "ERINNERE MICH", um sich anzumelden.
Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust referentie 278273 uit 2025 inclusief volledige set. De lady-Datejust 278273 bevat een 31mm stalen kast, een stalen/geel gouden jubilee band met kroonsluiting, en fluted bezel van 18k geel goud. Deze 278273 bevat een automatisch uurwerk kaliber 3235 met een quickset datum functie, een kras bestendig saffierglas en zilveren wijzerplaat.
Lesen Sie mehr...Elk horloge uit onze collectie wordt geleverd met een LVW-horloge box, een certificaat van echtheid en 12 maanden garantie. Daarnaast worden al onze horloges kosteloos en verzekerd opgestuurd binnen Europa.
Heeft u vragen of ontvangt u graag extra informatie over dit horloge? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail. Wij proberen uw aanvraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden binnen 24-uur.
Bekijk ook onze volledige collectie Rolex Datejust horloges.
Allgemeine Informationen
| Marke: | Rolex |
|---|---|
| Modell: | Lady-Datejust |
| Referenz: | 278273 |
| Jahr: | 2024 |
| Gender: | Frauen |
| Dokumentation: | Papiere und Broschüren |
| Box: | Ja |
| Zustand: | Als neu |
Gehäuse
| Material: | Rostfreier Stahl |
|---|---|
| Durchmesser: | 31mm |
| Stärke: | 11.2mm |
| Lünette: | 18k Gelbgold Lünette |
| Glas-Typ: | Saphirglas |
| Zifferblatt: | Graues Zifferblatt |
| Zifferblatt Design: | Diamant-Index |
| Kratzfest: | Ja |
Armbänder
| Armband-Typ: | Jubilee bracelet |
|---|---|
| Material: | Gold/Edelstahl |
| Verschluss: | Verdeckte Kronenspange |
Bewegung
| Kaliber: | Automatic movement Cal. 3235 |
|---|---|
| Quickset-Funktion: | Ja |
| Datum-Funktion: | Ja |
Was die Kunden sagen
Excellent experience from start to finish. Communication was prompt and thorough, with additional information shared readily upon request. The watch was packed with great care and arrived exactly as described — condition matched the listing perfectly. Highly recommend this dealer.
Verfasst am
Chrono24
16. April 2026
Top service. Veilige en rustige locatie. Reageren super snel.
Verfasst am
16. April 2026
Topervaring bij Langedyk op kantoor! Hele fijne sfeer om mijn eerste Rolex te kopen
Verfasst am
16. April 2026
Ähnliche Produkte
Neu eingetroffen
Rolex Oyster Perpetual Datejust Mid-Size Champagne Tapestry 68273 1988 (Vollständiger Satz)
Neu eingetroffen
Herrenuhren
Füllen Sie Ihre Wünsche aus und wir werden uns bei Ihnen melden.
Füllen Sie Ihre Wünsche aus und wir werden uns bei Ihnen melden.

























